İstanbul’da uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün kalitesine kalite katarak müşteri ağını genişleterek, daha prestijli oto çekici hizmeti vermektedir.

Neden Oto Çekici?

İstanbul oto kurtarma firmaları arasında kendini kanıtlamış ve %100 müşteri memnuniyet oranına sahip olan oto çekici firmamız, Uygun fiyat – yüksek kalite çalışma anlayışını belirlemiş, sizler için en uygun fiyatı ve en yüksek kalitede hizmeti sunmaktadır.

İstanbul oto kurtarma sektöründe lider firmalardan biri olan firmamızın kalitesi kanıtlanmıştır. Bu kadar yüksek seviyede kaliteli hizmet vermemizin çok sayıda sebebi bulunmaktadır.

Her şeyden önce bünyemizde çalışan elemanlarımızın tamamı alanında profesyonel, genç ve dinamiktir. Bundan dolayı işleriniz hızlı bir şekilde tamamlanıp, hata payı çok düşük olmaktadır.

İkincisi uzun yılların getirdiği bilgi birikimi sonucunda, ustalaşmış kadromuzdur. Ustalaşan kadromuz, siz değerli müşterilerimiz için tüm bilgi birikimini kullanmaktadır.

Pendik Oto Kurtarma

Pendik oto kurtarma firmaları arasında en çok oto çekici aracına sahip olan firmalardan biri olarak ön plana çıkan firmamız, sürekli çalışma göstermektedir. Teknolojinin de sağladığı destekle birlikte 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren firmamız, sizlerin tek bir tebessümü için tüm emeğini vermektedir.

Tuzla Oto Kurtarma

Tuzla oto kurtarma firmaları arasında iz bırakan firmamız, kurulduğu günden günümüze kadar, tüm işyerleri ve kişisel bireyler için memnun edici düzeyde hizmet sunabilmek için 7 gün 24 saat boyunca gerek AR-GE konusunda gerekse hizmet konusunda çalışma gösterek, kendimizi nasıl geliştirebileceğimiz konusunda fikir sahibi oluyor.

Gelişmiş teknolojisi ve tasarım harikası ofisimizle birlikte desteklemekte ve her an arkasında durmakta olduğumuz uzman kadromuzla birlikte gereken hizmeti en kısa süre içerisinde sağlamak için çalışma göstermekteyiz.

Kartal Oto Kurtarma

Araçlarımızın tamamında K1 Yetki belgesi bulunmaktadır. Kartal oto kurtarma sektörü içerisinde en çok tanınan firmalardan biri olan firmamızın bünyesinde yer alan tüm araçların yetki belgeleri bulunmaktadır.

Araç kullanıcıları ve diğer elemanların tamamı da alanında bilgilidir. Bu bilgide onların yetki belgesi gibidir.

Yolda kalan, arıza yapan, kaza yapan araçlarınız için çekici hizmetimizi günün her saati sizlere sunarak, mağduriyet yaşama oranınızı en düşük seviyeye indirerek yanınızda durmaktayız.

Firmamız bünyesinde kendini gösteren tüm oto kurtarma araçlarımızda araç taşıma kaskosu bulunmakta olup, aracınız bizimleyken tamamen garantimiz altındadır.

Oluşacak en ufak aksilik durumunda direkt olarak kasko tarafından tüm araç zararı karşılanacaktır.

İstanbul Oto Kurtarma

Müşterilerimizin memnuniyet seviyesini artırıp, kesinlikle mağduriyet yaşamamaları için İstanbul oto kurtarma sektörü dahilinde en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

İşimize önem vererek ve yenilikleri yakından izleyerek, geriden gelmeyerek hizmetlerimize hizmet ekliyoruz.

Yolda veya park halinde olan araçlarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluğu daha önceden görüp, tahmin edemezsiniz.

Çünkü bunlar ani olan vakalardır. Acil bir durum olduğunda İstanbul’un en etkin firmalarından biri olan firmamıza ulaşmanız takdirinde, hemen ekiplerimiz sizler için ulaşıma geçecektir.

Araçlarımızın tamamı yüksek modelleri araçlardır ve kaskoları bulunmaktadır. İşimizi seviyoruz, severek yaptığımız oto kurtarma işimize yatırımlarımızın tamamını yaparak her geçen gün büyütüyoruz.

Bununla müşterimize de en kaliteli hizmeti sunarak, müşterimizin kendini daha kaliteli ve prestijli bir şekilde hissetmesine olanak tanıyoruz.

Uzun yıllardan beri yanınızda olan firmamız, yolda kaldığınız, aracınız arıza yaptığı anda yanınızda olacak kadar hızlı bir şekilde hareket etmektedir.

Sadece telefon numaramızı aramanız yetecektir. İddaa ediyoruz İstanbul üzerinde en kaliteli, en hızlı hizmeti firma olarak biz vermekteyiz. Bunu biz söylemiyoruz, müşterilerimiz söylüyor.

Eğer sizde müşterimiz değilseniz, hemen iletişime geçerek muhteşem hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tuzla Oto Kurtarma,

Kartal Oto Kurtarma,

Maltepe Oto Kurtarma,

Sancaktepe Oto Kurtarma,

Pendik Oto Kurtarma,

Pendik Kurtköy Oto Kurtarma,

Gebze Oto Kurtarma,
Kartal Cevizli Oto Kurtarma