Hizmetlerimiz

Pendik Oto Çekici olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.Kaza yada Arıza durumunda 0536 650 35 29 telefon numaramızdan bizi arıyarak Acil çekici ve kurtarma hizmeti alabilirsiniz.

– 7/24 oto kurtarma ve çekme (Pendik Oto Çekici)

Araç filomuz İstanbul Anadolu yakasında 7/24 hizmet vermektedir.Anadolu yakası ve Ülkemizin diğer illerinde ise çözüm ortaklarımızla iş birliği içinde bize ulaşan müşterilerimize en uygun ve en yakın çekiciyi yönlendirmekteyiz.Firmamızda otomobil ,hafif ticari veya ağır ticari her araç için çekici mevcuttur.

– Acil Kurtarma (Kartal Oto Kurtarma)

Müşterilerin olay yerinde maduruyetini en çabuk ve güvenli biçimde gidermek amacıyla titizlikle ulaşım sağlamaktayız.Özellikle ana yollarda yolda kalan veya kaza yapan araçlar için bu maduriyetin hızla giderilmesi çok önemlidir ;trafiği engelleyecek konumda kalan araçların ve araç başındaki kişilerin daha çok zarara uğramaması veya bir başka kazaya maruz kalmaması nedeniyle en yakın çekici dakikalar içerisinde kendilerine yardımcı olmaktadır.

– Hafif Ticari , Ağır Ticari,Konteyner ve Tekne Taşımacılığı (Tuzla Oto Çekici ve Kurtarma)

Filomuz hafif ticari araçlar,ağır ticari araçlar, konteyner ve tekne taşımacılığı içinde uygundur . Bizi arayıp ihtiyaç duyduğu hizmeti bizimle paylaşan müşterilerimize gereken araçlarla işlerini severek yapan ekibimizle güler yüzlü , kaliteli , güvenli ve en ekonomik taşımacılıkla hizmet vermekteyiz.

– Yol Yardım (İstanbul Yol Yardım)

Aracınızın lastiği patladığı durumunda yola devam edebilmeniz açısından uzaman ekibimiz yanınıza ulaşıp gerekli lastiğin değişimini yaparak yolculuğunuza devam etmenizi sağlar.

-Akünüzün bitmesi durumunda yol yardım ekibimiz size ulaşarak takviye yoluyla veya gerekiyorsa yeni bir akü ile değiştirerek aracınızı çalışır duruma getirir.

-Araç içeririnde kontak anahtarı unuttuğunuz durumlarda tecrübeli ekibimizle gereken müdehale yapılır aracınız kullanılabilir hale getirilir.

Bunların dışında bilgi almak istediğiniz her durum için arayıp operatörümüzden destek alabilirsiniz.