HAKKIMIZDA

Firmamız 1995 yılında Hidrokamer olarak kurulup günümüzde her türlü hidrolik iş makinaları imalat ve bakım; kurtarıcı kasa imat ve bakım yapmaktadır. Araç kurtarma hizmeti kapsamında sektörün çekirdeğinden gelen tecrübeli firmamız aynı zamanda oto kurtarma hizmetleri ile de varlığını özenle sürdürmektedir.

Bugün oluşturduğu AloBiÇekici markası ile hizmet vermekte olan şirketimiz, müşterilerine daha hızlı ve ekonomik çözümler üretmek için her geçen gün kendini yenilemektedir.

Şirketimiz sizlere oto kurtarma, oto çekici, sıfır araç taşıma, ahtapot çekici, tekne taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Araçlarınız itina ile güvenli bir şekilde taşınarak istediğiniz noktaya ulaştırılmaktadır.

Neden Biz?

-Anadolu yakasının tümünde hizmet veriyor şehirler arası taşımacılık yapıyoruz.

-Herkes için uygun fiyat garantisi veriyoruz.

-Müşteri memnuniyetine önem veriyor çalışan ekibimizi özenle seçiyoruz.

Alobicekici.com olarak 7/24 İstanbul’dan tüm Türkiye ‘ye hizmet vermekteyiz. Günün hangi saatinde ararsanız arayın size en yakın çekicimizi en geç 30 dakika içerisinde yanınıza yollayalım.

AloBiÇekici 7/24 Oto Çekici ve Araç Kurtarma Hizmeti

Son günlerde hiç sıfır kilometre veya ikinci el bir araç alıp sattınız mı? Ya da satış sürecine şahit oldunuz mu?

Sattığınız ya da satıldığını gördüğünüz bu araçlar için sadece bulunduğunuz ilden değil, diğer şehirlerden de talep geldiğini, istenilen rakam verildiğinde kolaylıkla satışın da gerçekleştiğini görmüş veya yaşamışsınızdır.

Ya da sıfır kilometre araç alırken, aynı markanın temsilcileri olmasına rağmen farklı illerdeki satış noktalarının, birbirlerinden çok farklı fiyatlar verebildiğini biliyorsunuzdur.

Oto Çekici
Oto Çekici

İkinci el otomobil alımlarınızda, eğer başka bir ilden satın alım gerçekleştirdi iseniz, aracın ekspertizini de yaptırma imkanı bulduysanız,sizin yerinize aracınızı güvenli bir şekilde teslim alarak, size ulaştırılmasını sağlayabiliriz. Ya da sıfır kilometre araç satın alırken, farklı bir ilde, çok daha düşük maliyetle satın alıyorsanız, aracın güvenli bir şekilde ve hiç kilometre yapmadan bulunduğunuz ile getirilmesini sağlayabiliriz. Hem de yol boyunca kazaya karışma riskini de bertaraf ederek.

Çoklu oto kurtarma hizmetinin alanlarından ilki, birden fazla aracın kazaya karışması durumunda araçların servise veya istenen başka bir noktaya nakil işlemlerinin yapılmasıdır. Türüne göre sekiz dokuz adet aracın aynı anda çekilmesine olanak veren çoklu oto kurtarıcılar, tekli oto kurtarmadan maliyet olarak da daha uygun olduğundan çoklu kazalarda sürücülerin anlaşarak tercih etmeleri yerinde olacaktır.

Çoklu oto kurtarma hizmetinin bir diğer kullanım amacı, gerek sıfır kilometre gerekse ikinci el araçların, normalde sürücü ile sağlanacak çok uzak mesafeli nakillerinin sağlanmasıdır. Sürücü hizmetinin getirdiği külfet, aracın o kadar mesafeyi kat ederken tüketeceği yakıt maliyeti de bu hizmetin kullanılmasında önemli bir etkendir.

En can alıcı nokta ise; aracın sigortalı ve güvenli bir şekilde taşınmasının yapılmasıdır. Bu hizmeti kullanarak ayrıca aracın yolda bulunduğu süre içerisinde herhangi bir kazaya karışması riskini de bertaraf etmiş olacaksınız.