Arıza nedeni ile yolda kaldınız. Tuzla oto çekici arıyorsunuz. En kısa sürede Tuzla Oto Kurtarma hizmeti olarak bize ulaşın. Size en yakın aracımızı sadece dakikalar sonra olay yerine gönderelim.

Aracınız akü bitmesi, lastik patlaması, yakıt bitmesi gibi sebeplerle yolsa kaldıysa yol yardım hizmeti, kaza ya da yerinden hareket edemeyecek bir arıza olması durumunda oto kurtarıcı ya da oto çekici hizmetinden yararlanmanız gerekiyor demektir.

Oto Kurtarma Tuzla

İlk olarak bulunduğunuz durumu doğru değerlendirmenizi öneriyoruz. Eğer aracınız kaskolu ise yol yardım hizmetlerinden ücretsiz yararlanabileceğiniz numaralar vardır. Buralardan 7/24 müşteri hizmetleri desteğinden yararlanarak istediğiniz yardımı alabilirsiniz.

Kaza durumunda aracınız yine kaskolu ise aracın kasko kapsamında tamir edilebilmesi için yine kasko firmanız ile iletişime geçerek oto kurtarıcıyı onların size tayin etmesini sağlamalısınız. Aksi takdirde aracın yetkili servise çekilmeden yapılması durumu söz konusu olacağından kaskodan yararlanamazsınız. Bu durumların her ikisinin de olmadığını yani kaskonuzun olmadığını düşünerek bize ulaşacağınızı tahmin ediyoruz.

Tuzla Oto Kurtarma
Tuzla Oto Kurtarma

Tuzla Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti

Tuzla oto kurtarma başta İstanbul olmak üzere İstanbul’un tüm ilçeleri için oto kurtarıcı çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yeri ve durumunu 0 532 650 35 29 nolu telefonu arayarak ya da diğer iletişim yöntemlerinden yararlanarak bildirmeniz ile size ulaşım süreci başlayacaktır.

Konumunuzu net olarak belirtmeniz size ulaşımı hızlandıracak etkenlerden en önemlisidir. Bu süreç içerisinde aracın durumunu bildirmeniz gönderilecek çekicinin çeşidi açısından da önemlidir. Aracın modeli (otomobil, motor, kamyon, kamyonet) size ulaşacak çekicinin türünü belirleyecektir.

7/24 Tuzla Oto Kurtarıcı

Aracın sadece kaza durumunda değil sürücüsüz olarak bir yerden başka bir yere taşınması durumlarında da oto çekiciler kullanılmaktadır. Tekli oto kurtarma ve çoklu oto kurtarma seçeneklerinden sizin için uygun olanını seçebilirsiniz.

Tuzla oto kurtarma 7/24 çalışma saatleri ve kesintisiz hizmet güvencesi ile zor durumda kaldığınız kaza gibi olaylarda ve aracın sürücüsüz taşınması gereken özel durumlarda her zaman yanınızda olacaktır. Prensipli çalışma ilkemiz ve gelişen teknoloji ile uyum içerisinde olan araçlarımız ile hızlı ve güvenli kurtarıcı hizmetleri ile sizleri buluşturmayı amaçlamaktadır.

Pendik oto kurtarıcı ve Tuzla oto kurtarıcı ihtiyacınız olduğunda biz hizmetinizdeyiz. Kazasız belasız yolculuklar dileriz.