Pendik Tekne Taşıma hizmetimiz ile teknelerinizi marinadan evinize, evinizden marinaya yada istediğiniz herhangi bir noktaya taşıyoruz. Pendik Tekne Taşıma için AloBiÇekici ile iletişime geçiniz…

Pendik Tekne Taşıma hizmeti almak istediğinizde bizlere telefon numaramızdan ulaşarak dilediğiniz noktaya tekne taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Pendik Tekne Taşıma Hizmeti

Kullandığınız teknelerin taşınması konusunda faaliyet gösteren firmamız tekne taşımacılığı sektörü içerisinde başarı grafiğini her geçen gün arttırmaktadır. Pendik Tekne taşımacılığı hizmeti alanında uzman kadro ile verilmektedir.

Firmamız bünyesinde yer alan her personel taşıma konusunda eğitimlidir. Bundan dolayı güvenilir ve profesyonel bir taşıma ortaya çıkmaktadır. Tekneleriniz istediğiniz adrese güvenilir bir şekilde Pendik yol yardımı taşınmaktadır.

Taşıma işlemi öncesi tekneniz incelenir ve nasıl bir taşıma yöntemi uygulanacağı belirlenir. Tekneler boyutlarına göre değişebilmektedir. Bunun en etkili yöntem seçilerek aracımıza yüklenir. Pendik oto çekici  olarak ayrıca tekne Yükleme ve taşıma işlemi yapmakta ve teknenize herhangi bir zarar verilmemektedir.

Profesyonel Tekne Taşımacılığı Hizmeti

Kartal oto kurtarma  firmamız kurumsal hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarını yürütmektedir. Pendik kurtarıcı firmamız 7/24 hizmet anlayışı içerisinde kurumsal müşteri hizmetimiz her talebe olumlu dönüş yapmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanabilir ve teknenizi profesyonel olarak taşıtabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti içerisinde sunulan bu hizmetler size özeldir.

Ekonomik Fiyat, Garantili Taşıma Hizmeti

Firmamız Pendik’te tekne taşımacılığı konusunda ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir. Bu fiyat politikası ışığında çalışmalarını sürdürmek ve müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Tekne taşımacılığı özen gerektiren bir işlemdir. Gereken özen gösterilmediğinde teknenizin zarar görmesi mümkündür. Bundan dolayı tercihlerinizde profesyonel hizmet sunan firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız bu hizmeti garanti kapsamı içerisinde sunarak yararlanmanızı sağlamaktadır.

Oto Kurtarma Hizmeti

Aracınız ile yolda kaldığınız zaman firmamızın Pendik yol yardımı ve Pendik kurtarıcı hizmeti ile de destek sunmaktadır. Aracınızın çalışmıyor ise oto kurtarıcı hizmeti ile en yakın merkeze veya tamirhaneye götürülmektedir.

Bu hizmet de alanında uzman personel tarafından sunulmaktadır. Pendik oto kurtarma hizmetlerimiz günün her saati 7/24 olarak verilmektedir.

Kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşarak ilgili taleplerinizi iletebilir ve oto kurtarıcı isteyebilirsiniz. Pendik oto çekici ve Pendik Tekne Taşıma araçlarımızda gerekli tüm teknik ekipman yer almaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Aracınız ile yolda kaldığınız zaman veya aracınızı çalıştıramadığınız zaman güvenli bir şekilde Kartal yol yardımı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Firmamız Pendik kurtarıcı dışında iş makinesi taşıma hizmetini de sunmaktadır. Makineler özel araçlarla güvenilir bir şekilde belirttiğiniz adrese taşınır.

Tüm bu hizmetler Pendik Tekne Taşıma ve çekici hizmeti kapsamında kurumsal ilkelere bağlı olarak verilmektedir.