Pendik oto çekici hizmeti kapsamında 7/24 yol yardım ve oto kurtarma hizmeti gibi ihtiyaçlarınız durumunda sürücülü ve sürücüsüz oto çekici hizmeti sunan AloBiCekici.Com istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında bir telefon kadar uzağınızda, Pendik Oto Çekici ile aracınız emin ellerde..

Şehrin kalabalık nüfusa sahip olması araç fazlalığı ve trafik yoğunluğuna sebep olmakta haliyle bu kalabalıkta kazalar da oldukça fazla olmakta.

Tuzla Araç Kurtarma

Pendik Oto Çekici Hizmeti

İstanbul sınırları içinde kalan araçları çekici yardımı ile çekip tamirci ya da yetkili servisiniz yoksa sizlere servis tamir seçenekleri ile kendi onarım merkezlerimizde aracınızın yapımını sağlıyoruz.

Çalışanlarımızın işlerini son derece doğru şekilde yapmaları için çalışan elemanlarımızı işi öğretmeden sertifikasız işe almıyoruz.

Güvenliğiniz ve rahat mesafe yol gitmeniz için elimizden gelen tüm mücadele ile emrinizdeyiz.

Pendik Oto Çekici Hizmeti
Pendik Oto Çekici Hizmeti

Şehirler arası araç taşımaŞehirler arası çoklu taşıyıcıŞehirler arası çekici hizmetlerimiz yine Pendik oto çekici olarak sunulmaktadır.

Pendik çekiciPendik kurtarıcıPendik oto kurtarıcıPendik yol yardımPendik kurtarma, Pendik oto kurtarma firması ile yapılmaktadır.

İşletmeden aldığınız hizmet bir sefere mahsus olmadığını verdiğimiz hizmet sonrasında anlayacağınızı göreceksiniz.

Pendik Oto Çekici Hizmet Bölgesi

Aracın yerinden hareket edemez durumda olması halinde ihtiyaç duyacağınız oto kurtarıcı firmaları ile işbirliği içerisinde olmanız gerekecektir. Bu sebeple genel hatlarıyla oto kurtarma fiyat aralıkları hakkında biraz bilgi verelim istedik.

Aracın bir kaza sonucu yerinden hareket duruma gelmesi ya da bir arızadan dolayı hareketsiz kalması sonuçlarında farklı uygulamalar gerekir. Kaza sonucu hareket edemez durumda olan araç için ilk olarak kaskonun varlığı değerlendirilmelidir.

Kaskolu araçlar bu anlamda özel servisin çekici hizmetinden yararlanabilirler. Belli başlı arıza durumlarında da bu hizmet kasko poliçenizde mevcut belirtilmiş şartlar içerisinde ise yararlanabilirsiniz. Kasko poliçeniz kapsamında bu yardımı alıp alamayacağını sorgulamanız ek bir masraf oluşturmamanız açısından önemlidir. Bu konuda ek bir bilgi vermekte fayda görüyoruz.

Kasko kapsamında aracınızı istediğiniz herhangi bir tamir noktasına değil kaskonuzun size sağladığı yetkili servise çektirebilirsiniz. Eğer hasar ya da tamirat gerektiren işi kaskonuz kapsamında yaptırmak istemiyor yani hayatın içerisinden deyim ile kaskonuzu deldirmek istemiyorsanız kaskonun sağlayacağı çekici hizmetinden yararlanmamanız gerekiyor.

Bu aşamayı tercih ettiniz ya da kaskonuz hiç olmadı zaten. Bu durumda yapmanız gereken size en hızlı şekilde ulaşabilecek ve aracınızı çekebilecek güvenilir bir oto kurtarıcıya ulaşmak olacaktır.