Çoklu Oto Kurtarma, günümüzde otomobil satın alırken, oldukça yoğunlaşan rekabet ve aynı marka içerisinde dahi birbirleriyle ayrışan satış kanalları sebebi ile bulunduğunuz il sınırlarında değil komşu veya uzak illerden de satın alma işlemi gerçekleştirenler genellikle çoklu araç kurtarma hizmeti almaktadır.

Dünyanın her yerinde trafiğe her gün yüzlerce hatta binlerce aracın getirdiği kaza ve arıza durumlarından kaynaklanan yol yardım hizmeti talebi ve sürekli artan ikinci el otomobil satın alımları, çoklu oto kurtarma hizmetini kaçınılmaz bir hale sokmaktadır.

Pendik Çoklu Araç Taşıma
Pendik Çoklu Araç Taşıma

Çoklu Oto Kurtarma Nedir?

Çoklu oto kurtarma hizmetinin amacı birden fazla aracın kazaya karışması söz konusu olduğunda araçların servise veya istenen bir noktaya taşıma yada nakil edilmesi işlemlerinin yapılmasıdır.

Türüne göre sekiz ile dokuz adet aracın aynı anda çekilmesine olanak sağlayan çoklu oto kurtarıcılar, tekli oto kurtarmadan maliyet olarak da daha uygun ve hesaplı olduğundan çoklu kazalarda sürücülerin anlaşarak tercih etmeleri yerinde olacaktır.

Çoklu oto kurtarma hizmetinin asıl amacı aslında sıfır kilometre yada ikinci el araçların, normalde sürücü kullanarak sağlanacak taşımanın çok uzak mesafeli olduğunda sürücüsüz sağlanmasıdır. Sürücü hizmetinin getirdiği külfet, aracın o kadar mesafeyi kat ederken tüketeceği yakıt maliyeti de bu hizmetin kullanılmasında önemli bir etkendir.

En önemlisi ise aracın sigortalı ve güvenli bir şekilde taşınmasının yapılması işlemidir. Bu hizmeti kullanarak ayrıca aracın yolda bulunduğu süre içerisinde herhangi bir kazaya karışması riskini de azaltmış olmaktadır.

Pendik-oto-kurtarma-kartal-oto-cekici-tuzla-oto-kurtarici
Pendik-oto-kurtarma-kartal-oto-cekici-tuzla-oto-kurtarici

Çoklu Araç Kurtarma

Bu hizmetin kullanılmasını gerektiren diğer bir ihtiyaç ise, uzak mesafelerden satın alınan hasarlı veya yürür durumda olmayan araçların taşınması işlemi olarak bilinmektedir.

Satın aldığınız lokasyon da tamiri mümkün olsa dahi maliyeti itibariyle bulunduğunuz il ve ilçeye getirmek istediğiniz bir aracı, sizinle birlikte bu amaçla araç nakli yaptırmak isteyen diğer insanlarla bir arada getirilmesini sağlayabilir, böylece çok daha uygun maliyetlerle hesaplı bir çekici hizmeti almış oluyorsunuz.

Üstelik bunu, tekli oto kurtarıcı hizmetiyle aynı kalite ve özveri ile yaptırabilme fırsatı buluyorsunuz.

Oto kurtarma ve Oto Çekici olarak, biz her daim sizden bir telefonun bekliyor olacağız. Sizinle birlikte kazaya karışan diğer aracında aynı anda kaza mahallinden alınmasını sağlayabilir, hem maliyet hem de kalitemiz ile aracınızı en yakın oto tamircisine veya yetkili servise ulaştırabiliriz. AloBiÇekici olarak kazasız ve arızasız günler dileriz.