Olmaz dediğiniz şey olurmuş. Hiçbir sorun yokken bir anda aracınızla yola kaldınız. Ne yapmanız gerektiğini gerçekten biliyor musunuz? Hemen Anadolu Yakası Oto Kurtarma için bizi arayın.

İnsanoğlunun başına asla gelmez dediğimiz şeyler gelirmiş. Bakımını günü gününe yaptırdığınız, özenle ve itina ile baktığınız aracınız da sonuçta mekanik aksandır ve her hangi bir anda sorun çıkarabilir.

Pendik Oto Kurtarma
Pendik Oto Kurtarma

Anadolu Yakası Oto Kurtarma

Umudumuz aracınızın yerinde onarılabilir bir sorun ile karşı karşıya olmasıdır. Fakat aracınız yerinde onarıma mümkün olmayan bir durumda ise ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Muhtemelen akla ilk gelen bir tanıdığı aramak ve ondan yardım istemek olacaktır. Daha çok eskilerde kalan halat bağlayıp aracı taşıtmak yöntemi çok riskli bir yöntemdir. Aracınızın hali hazırda bulunan halinden daha kötü bir hale gelmesine neden olabilir. Hemen Anadolu Yakası Oto Kurtarma hizmeti alabileceğiniz bir oto çekiciye ulaşmayı deneyiniz.

Anadolu Yakası Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti
Anadolu Yakası Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti

Araç kullanıcılarının sayısı arttıkça bu gibi konularda bilinçli sürücü sayısı da artmaktadır. Dolayısıyla sunulacak kurtarıcı hizmetlerinin niteliği de bu doğrultuda artış göstermelidir.  Anadolu Yakası Oto Çekici olarak Araçların anlaşmalı servislere çekilmesi konusu kasko yaptırmış olanlar için geçerlidir.

Kasko poliçeniz olması durumunda, 7/24 hizmet veren acenteler tarafından anlaşmalı servislere yönlendirmeniz yapılmakta ve poliçenizin içeriğinden bulunan maddelere bağlı olarak tamir ve onarım işlemleri süreciniz başlamaktadır.

Peki, kaskonuz yoksa? Tabi ki yolda kalmayacaksınız. Güvenilir ve işinde uzman bir oto kurtarıcı ile tanışmanız için biz varız. Yolda kalma sebebinize kasko gibi bakmıyoruz. Sebebiniz her ne olursa olsun sizleri bulunduğunuz durumdan kurtarmak için çalışıyoruz. Aracınızın ulaştırılmasını istediğiniz mesafe her ne olursa olsun, ulaşımının gerçekleşmesi için çalışıyor olacağız.

Anadolu Yakası Oto Kurtarma hizmeti kapsamında Pendik, Kartal, Tuzla, Maltepe, anadolu yakasında ve avrupa yakasında tüm noktalara hizmet sunmaktayız. Hali hazırda düşmüş olduğunuz zor durumdan faydalanmak isteyecek,  işi bildiğini iddia eden ve teçhizat olarak da yetersiz olan kişilerce aracınız olduğundan da fazla zarar görebilir ve bu durumun telafisini gerçekleştirecek bir muhatap dahi bulamayabilirsiniz.

İşte bu yüzden işin ehli olan, bu işe senelerini vermiş firmalarla çalışmak önemlidir. Aracınızın sigortalı olarak taşınmasını gerçekleştirecek, araçlarıyla ve bu özel araçların kullanıcılarıyla profesyonelliği önemseyen bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Bunun için Anadolu Yakası Oto Kurtarma ve Oto Çekici için bir an önce bizimle iletişime geçin.

 Çünkü biliyoruz ki ne zaman yolda kalacağınızı bilmiyorsunuz.