Pendik Oto Kurtarma ve Çekici

Aracın yerinden hareket edemez durumda olması halinde ihtiyaç duyacağınız oto kurtarıcı firmaları ile işbirliği içerisinde olmanız gerekecektir. Bu sebeple genel anlamda Pendik Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti hakkında biraz bilgi verelim istedik.

Aracın bir kaza sonucu yerinden hareket edilemez duruma gelmesi ya da bir arızadan dolayı hareketsiz kalması sonuçlarında farklı uygulamalar gerekmektedir.

Pendik Oto Kurtarma Hizmeti

Kaza sonucu hareket edemez durumda olan araç için ilk olarak kaskonun varlığı değerlendirilmelidir. Kaskolu araçlar bu anlamda özel servisin çekici hizmetinden yararlanabilirler.

Belli başlı arıza durumlarında da bu hizmet kasko poliçenizde mevcut belirtilmiş şartlar içerisinde ise yararlanabilirsiniz. Kasko poliçeniz kapsamında bu yardımı alıp alamayacağını sorgulamanız ek bir masraf oluşturmamanız açısından önemlidir. Bu konuda ek bir bilgi vermekte fayda görüyoruz.

AloBiÇekici olarak sigorta şirketleri ile bağlantılı olarak çalıştığımız için arıza yada kaza sonrasında kasko şirketi ile iletişime geçtiğiniz anda kasko şirketiniz bizimle iletişime geçmenizi sağlayacaktır.

Kasko kapsamında aracınızı istediğiniz herhangi bir tamir noktasına değil kaskonuzun size sağladığı yetkili servis noktasına çektirebilirsiniz. Eğer hasar ya da tamirat gerektiren işi kaskonuz kapsamında yaptırmak istemiyor yani hayatın içerisinden deyim ile kaskonuzu deldirmek istemiyorsanız kaskonun sağlayacağı çekici hizmetinden yararlanmamanız gerekiyor.

Pendik Oto Kurtarma
Pendik Oto Kurtarma

Bu aşamayı tercih ettiniz ya da kaskodan bu hizmeti almak istemediğiniz takdir de direk olarak Pendik Oto Kurtarma hizmeti için bize 0532 650 35 29 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Size en hızlı şekilde ulaşabilecek ve aracınızı çekebilecek oto kurtarıcımız en geç 20 dakika içerisinde yanınızda olacaktır.

Acil oto kurtarıcı arayışınıza hızlı cevap alabileceğiniz telefon numaramız 0532 650 35 29 ‘dur, numaraya saat ya ad çalışma günü fark etmeksizin ulaşabilir ve mağduriyetinizin hızlıca giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Pendik Oto Kurtarıcı
Pendik Oto Kurtarıcı

Oto kurtarma fiyatları kurtarıcı yanınıza gelene kadar aklınıza gelmeyecek bir konu olacaktır. Fakat yanlış hesap ile zor durumda kalmanızı da istemeyiz. Bu sebeple oto kurtarıcı fiyatlandırmasını belirleyen bazı unsurları bilmenizde fayda var. Aracın cinsi( kamyon, otomobil, motor, ağır araç), ulaştırılacak mesafe, kaç aracın taşınacağı gibi konular oto kurtarıcı fiyatlarında belirleyici unsurdur.

Pendik Oto Kurtarma olarak, tekli ve çoklu oto kurtarma hizmetleri vermekteyiz. Nerede ve ne durumda olduğunu bildirmeniz ile size ulaşım çoktan başlamış olacak. Güvenebileceğiniz ve bütçenize uygun kurtarıcı konusunda üstümüze tanımıyoruz. Kazasız belasız yolculuklar dileriz.

KURTKÖY OTO ÇEKİCİ

Kurtköy oto çekici,  yolda kalan, kaza yapan veya çeşitli sebeplerle  bize ihtiyaç duyan müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.  Bölge olarak neredeyse bir ilçe büyüklüğünde ve nüfusunda olan otobana hava limanına ve D 100 kara yoluna alternatif yolları bulunan  günün 24 saati aktif bir bölgededir. Bu sebeple pek çok araca ev sahipliği ve geçit vermektedir.Bu bölgede daha çok otobanda yolda kalan araçlarla sıkça karşılaşmaktayız. Bize bir telefon  kadar yakın müşterilerimizden tam olarak yer bilgisini aldığımızda Kurtköy oto kurtarma, olay yerine hızla varacak  en yakın, aracı göndermektedir. Uygun fiyat tarifesi , doğru ekipman, doğru müdahale ile Kurtköy çekici, işinde uzman ekibiyle gerekli işlemi yaparak hizmet vermektedir.

Kurtköy oto çekici, tarafından İndirilmek üzere servise getirilen araç
İndirilmek üzere kayar platformlu kasa açılmış vaziyette

 

 

Pendik oto çekici 7/24 hizmetiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Yoğun trafik şartlarına maruz kalan Pendik ilçemizde her gün onlarca araç çeşitli sebeplerden yolda kalmaktadır.İstediğiniz her saat bizi arayıp yapılacak işi tarif ettiğinizde fiyat alabilirsiniz. İşletmemiz müşteri memnuniyetine oldukça önem göstermektedir. Bu sebeple Pendik oto çekici ekibi her zaman güler yüzlü, anlayışlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Olası bir hata istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. Pendik oto çekici olarak meydana gelebilecek kötü sonuçlara ve bunların hiç yaşanmamasına karşı önlemlerimizi almış bulunuyoruz.           Çekici ihtiyacı duyan araç sahiplerinin sağlıklı hizmet alabilmeleri için gereken tecrübeye sahip bir firmadan destek almaları kendilerinin ve araçlarının sağlığı için oldukça önem arz etmektedir.Tecrübesiz kişiler tarafından aracınıza müdahale ediliyorsa aracınıza zarar gelmesi de olasıdır. Binlerce araç kurtaran ve taşıyan tecrübeye sahip firmamız çalışan bütün iş arkadaşlarının gereken donanıma sahip olmasına son derece dikkat etmektedir. Ve bu anlamda kendini her geçen gün gayretle geliştirmektedir.

 

Pendik oto çekici tarafından servise çekilmiş bir araç

Pendik oto çekici hizmeti kapsamında 7/24 yol yardım ve oto kurtarma hizmeti gibi ihtiyaçlarınız durumunda sürücülü ve sürücüsüz oto çekici hizmeti sunan AloBiCekici.Com istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında bir telefon kadar uzağınızda, Pendik Oto Çekici ile aracınız emin ellerde..

Şehrin kalabalık nüfusa sahip olması araç fazlalığı ve trafik yoğunluğuna sebep olmakta haliyle bu kalabalıkta kazalar da oldukça fazla olmakta.

Tuzla Araç Kurtarma

Pendik Oto Çekici Hizmeti

İstanbul sınırları içinde kalan araçları çekici yardımı ile çekip tamirci ya da yetkili servisiniz yoksa sizlere servis tamir seçenekleri ile kendi onarım merkezlerimizde aracınızın yapımını sağlıyoruz.

Çalışanlarımızın işlerini son derece doğru şekilde yapmaları için çalışan elemanlarımızı işi öğretmeden sertifikasız işe almıyoruz.

Güvenliğiniz ve rahat mesafe yol gitmeniz için elimizden gelen tüm mücadele ile emrinizdeyiz.

Pendik Oto Çekici Hizmeti
Pendik Oto Çekici Hizmeti

Şehirler arası araç taşımaŞehirler arası çoklu taşıyıcıŞehirler arası çekici hizmetlerimiz yine Pendik oto çekici olarak sunulmaktadır.

Pendik çekiciPendik kurtarıcıPendik oto kurtarıcıPendik yol yardımPendik kurtarma, Pendik oto kurtarma firması ile yapılmaktadır.

İşletmeden aldığınız hizmet bir sefere mahsus olmadığını verdiğimiz hizmet sonrasında anlayacağınızı göreceksiniz.

Pendik Oto Çekici Hizmet Bölgesi

Aracın yerinden hareket edemez durumda olması halinde ihtiyaç duyacağınız oto kurtarıcı firmaları ile işbirliği içerisinde olmanız gerekecektir. Bu sebeple genel hatlarıyla oto kurtarma fiyat aralıkları hakkında biraz bilgi verelim istedik.

Aracın bir kaza sonucu yerinden hareket duruma gelmesi ya da bir arızadan dolayı hareketsiz kalması sonuçlarında farklı uygulamalar gerekir. Kaza sonucu hareket edemez durumda olan araç için ilk olarak kaskonun varlığı değerlendirilmelidir.

Kaskolu araçlar bu anlamda özel servisin çekici hizmetinden yararlanabilirler. Belli başlı arıza durumlarında da bu hizmet kasko poliçenizde mevcut belirtilmiş şartlar içerisinde ise yararlanabilirsiniz. Kasko poliçeniz kapsamında bu yardımı alıp alamayacağını sorgulamanız ek bir masraf oluşturmamanız açısından önemlidir. Bu konuda ek bir bilgi vermekte fayda görüyoruz.

Kasko kapsamında aracınızı istediğiniz herhangi bir tamir noktasına değil kaskonuzun size sağladığı yetkili servise çektirebilirsiniz. Eğer hasar ya da tamirat gerektiren işi kaskonuz kapsamında yaptırmak istemiyor yani hayatın içerisinden deyim ile kaskonuzu deldirmek istemiyorsanız kaskonun sağlayacağı çekici hizmetinden yararlanmamanız gerekiyor.

Bu aşamayı tercih ettiniz ya da kaskonuz hiç olmadı zaten. Bu durumda yapmanız gereken size en hızlı şekilde ulaşabilecek ve aracınızı çekebilecek güvenilir bir oto kurtarıcıya ulaşmak olacaktır.

Çoklu Oto Kurtarma, günümüzde otomobil satın alırken, oldukça yoğunlaşan rekabet ve aynı marka içerisinde dahi birbirleriyle ayrışan satış kanalları sebebi ile bulunduğunuz il sınırlarında değil komşu veya uzak illerden de satın alma işlemi gerçekleştirenler genellikle çoklu araç kurtarma hizmeti almaktadır.

Dünyanın her yerinde trafiğe her gün yüzlerce hatta binlerce aracın getirdiği kaza ve arıza durumlarından kaynaklanan yol yardım hizmeti talebi ve sürekli artan ikinci el otomobil satın alımları, çoklu oto kurtarma hizmetini kaçınılmaz bir hale sokmaktadır.

Pendik Çoklu Araç Taşıma
Pendik Çoklu Araç Taşıma

Çoklu Oto Kurtarma Nedir?

Çoklu oto kurtarma hizmetinin amacı birden fazla aracın kazaya karışması söz konusu olduğunda araçların servise veya istenen bir noktaya taşıma yada nakil edilmesi işlemlerinin yapılmasıdır.

Türüne göre sekiz ile dokuz adet aracın aynı anda çekilmesine olanak sağlayan çoklu oto kurtarıcılar, tekli oto kurtarmadan maliyet olarak da daha uygun ve hesaplı olduğundan çoklu kazalarda sürücülerin anlaşarak tercih etmeleri yerinde olacaktır.

Çoklu oto kurtarma hizmetinin asıl amacı aslında sıfır kilometre yada ikinci el araçların, normalde sürücü kullanarak sağlanacak taşımanın çok uzak mesafeli olduğunda sürücüsüz sağlanmasıdır. Sürücü hizmetinin getirdiği külfet, aracın o kadar mesafeyi kat ederken tüketeceği yakıt maliyeti de bu hizmetin kullanılmasında önemli bir etkendir.

En önemlisi ise aracın sigortalı ve güvenli bir şekilde taşınmasının yapılması işlemidir. Bu hizmeti kullanarak ayrıca aracın yolda bulunduğu süre içerisinde herhangi bir kazaya karışması riskini de azaltmış olmaktadır.

Pendik-oto-kurtarma-kartal-oto-cekici-tuzla-oto-kurtarici
Pendik-oto-kurtarma-kartal-oto-cekici-tuzla-oto-kurtarici

Çoklu Araç Kurtarma

Bu hizmetin kullanılmasını gerektiren diğer bir ihtiyaç ise, uzak mesafelerden satın alınan hasarlı veya yürür durumda olmayan araçların taşınması işlemi olarak bilinmektedir.

Satın aldığınız lokasyon da tamiri mümkün olsa dahi maliyeti itibariyle bulunduğunuz il ve ilçeye getirmek istediğiniz bir aracı, sizinle birlikte bu amaçla araç nakli yaptırmak isteyen diğer insanlarla bir arada getirilmesini sağlayabilir, böylece çok daha uygun maliyetlerle hesaplı bir çekici hizmeti almış oluyorsunuz.

Üstelik bunu, tekli oto kurtarıcı hizmetiyle aynı kalite ve özveri ile yaptırabilme fırsatı buluyorsunuz.

Oto kurtarma ve Oto Çekici olarak, biz her daim sizden bir telefonun bekliyor olacağız. Sizinle birlikte kazaya karışan diğer aracında aynı anda kaza mahallinden alınmasını sağlayabilir, hem maliyet hem de kalitemiz ile aracınızı en yakın oto tamircisine veya yetkili servise ulaştırabiliriz. AloBiÇekici olarak kazasız ve arızasız günler dileriz.

AloBiÇekici olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; Pendik ve çevresinde oto kurtarma, çoklu vasıta taşıma ve çekici hizmetleri, aracınızı servise götürme, kazalı araçlarınızı çekme, ağır araç kurtarma, kamyon çekici, karavan taşıma gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

AloBiÇekici çağrı merkezimizi belirtmiş olduğumuz yol yardım ihtiyaçlarınız amacıyla arayıp, derhal çağırabilirsiniz. Sabahın erken saatleri ya da gece geç zamanlarda bile Pendik Kaynarca Oto Kurtarma ve Çekici firmamız hizmet vermeye devam etmektedir.

Pendik Kaynarca Oto Kurtarma ve Çekici

Ekip çalışanlarımızın güler yüzü, işlerini yapar iken ki el çabuklukları, en zor anlarda çözüm üretebilmeleri, kurumsal oto kurtarma firmaları arasında bizleri önder kılan özelliklerimizden bazılarıdır. Pendik Çekici olarak fiyat politikamız sizleri memnun edecek hizmeti makul fiyatlarda sunmaktır. Dolayısıyla bu konuda da Oto Çekici Pendik firmamıza güvenciniz tam olsun.

Pendik Kaynarca Oto Kurtarma ve Çekici bugün bu noktaya rastlantısal olarak gelmedi. Bir firmanın inancı o firmaya bağlı olan unsurlarıyla karşılanır. Teknolojik araçlarımız ve donanımları ve uzman bir ekipten oluşan firmamız sizlerin memnuniyetini de yanına alarak büyümektedir.

Pendik Kaynarca Oto Kurtarma ve Çekici
Pendik Kaynarca Oto Kurtarma ve Çekici

Yolda kaldığınız andan itibaren Pendik Kaynarca Oto Kurtarma ve Çekici  aramanız sizlere sunacağımız hizmet kalitesini artırmak ve zaman kaybetmemek adına çok önem arz etmektedir. Ücretleri düşünerek hareket etmeyiniz. Şunu unutmayın her durumun kendine özgü bir iş yükü mevcuttur. İşte bu zamanda sizlere en ekonomik hizmeti kaliteyle, güvenle harmanlayarak sunan Pendik Oto Kurtarma ve Çekici firması olacaktır.

Sayısız referanslarımız sizlere sunulan kusursuz hizmetin bir göstergesidir. Pendik Kaynarca Oto Kurtarma ve Çekici işini doğru yapan ve doğru zamanlamayı yakalayan bir hizmet zihniyeti içerisinde olmuştur. İster ilçe ister kırsal alan isterse de merkezi yer olsun bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Hizmetimizi en kusursuz haliyle bize ulaştığınız andan itibaren ulaştıracağımızdan da kuşkunuz olmasın. Yolda kaldım söylemi tarihe karıştırmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Pendik Kaynarca Oto Kurtarma ve Çekici sizi ailesi gibi görüp bunun gereği olarak canla başla çalışmaktadır.

AloBiÇekici olarak fiyatlarımız başta araçlarınızın durumu ve uzaklığına göre değişkenlik gösteri. Çekilecek aracın cinsi yani boyutları, götürülecek uzaklık gibi etmenler bu fiyatlama konusu ile ilgili etkin olsa da hem kaliteli hem de en uygun fiyatları bir arada bulabileceğiniz pek bir firma bulmanız zordur.

Uzman personelimiz ve teknolojik araçlarımızla memnuniyet oluşturacak hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Aramadan kaliteyi bilemez siziniz.

Pendik yol yardım olarak yol yardım hizmetini oldukça
önemsiyoruz. Aracınızla yolculuk yaparken bütün planlarınızın alt üst
olması oldukça can sıkıcı bir durum ve bu yüzden yol yardım ekibimiz
acil müdahaleler için hazırda beklemektedir.
Aracınızın kaza yada arıza durumunda yol da kalması demek size bir yol yardım hizmeti gerekiyor anlamına gelmektedir. İşte bu noktada AloBiÇekici olarak sizlere 7/24 yol yardım hizmeti sunmak için hazır olarak bekliyoruz.
Pendik Oto Çekici
Pendik Oto Çekici

Pendik Yol Yardım

Aracınızın yol üzerinde çözülebilecek bir problemi varsa pendik yol yardım ekibi
pendik ve civarında bulunduğunuz lokasyona kısa sürede ulaşmaktadır. Aracın sorunu giderilebildiyse müşterilerimiz seyahatine kaldığı yerden devam
edebilirler şayet sorun çözülemediyse de Pendik oto çekici olarak
aracınızı güvenle bulunduğu yerden alıp servisimizde daha donanımlı
ekipman aracılığıyla onararak aracınıza gereken her hizmeti
sağlamaktadır.

PENDİK ÇEKİCİ

Pendik çekici, olarak geride bıraktığımız yıllarda binlerce aracı
başarıyla çekmiş bulunmaktayız. Pendik ve civarında sürekli olarak
harEket halinde oto çekicilere sahibiz ve bu başarı siz değerli
müşterilerimizin duyduğu memnuniyette gizlidir.
Pendik çekici araçlarınızın (otobüs, kamyon, otomobil, tekne, iş makinası vb) olarak çekilerek yükleme işlemini yapmaktadır. Bütün araçların çekilme
yöntemi benzerlik göstersede aynı değildir. Çekici hizmeti verirken
çekicinin yükleyeceği araca uygunluğu, çekicinin çalışacağı ortam ve
aracın çekime müsait olması gerekir.
Alp Oto Kurtarma - AloBiÇekici
Alp Oto Kurtarma – AloBiÇekici
Biz Pendik çekici olarak üzerimize düşen görevi her ne kadar yerine getirsek ve uygun durum için uygun araçla müdahale etsekte araç çekime müsait değilse Örneğin çekici ile giremeyeceğimiz kadar dar alana sahip kapalı otopark alt
katlarında bulunuyorsa veya çekilecek aracın etrafında araca
ulaşabileceğimiz her alana bir başka araç park edip engel olmuşsa
önce bu sorunların ortadan kaldırılması gerekmektedir.
Tabi biz bu noktada da sizlere Pendik yol yardım hizmeti sunarak elimizden gelen yardımı sizlere seve seve sağlıyoruz. Doğru mantık yürüterek aracınızı en kolay nasıl hareket ettirebilirizi düşünüyor ve aracınızı zarar vermeden en kolay şekilde nasıl kurtarabileceğimizin muhasebesini yapıyoruz. Araç kurtarma işlemi esnasında olasılıkların hepsini değerlendiriyor ve gönlünüzü rahat etttirecek çözümler üretiyoruz.
AloBiÇekici 7/24 Yol Yardım Hizmeti hep yanınızda…

Oto Çekici Pendik, AloBiÇekici adıyla her zaman siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için filosunda 7/24 çalışan profesyonel ekip ve araçlar bulundurmaktadır.

Araçlarınıza gereken özeni göstermek işimizin gereğidir. İşini severek yapan ekibimizin önceliği zaten mağdur olmuş durumdaki müşterimize gereken desteği göstermektir.

Arıza ve Kaza durumunda yolda kaldınız ve bize bir şekilde ulaştınız, size yönlendirdiğimiz çekicimiz size telefonda araç tipini soracak ve bu sorgulama sonrasında size uygun olan aracımız ile kurtarma için yola çıkacaktır.

Oto Çekici Pendik

AloBiÇekici olarak  7/24 sizlerin yardımına koşuyoruz. Lokasyon ve saatin hiçbir önemi yok mağduriyetiniz durumunda size bir telefon kadar yakınız. Oto Çekici Pendik olarak müşterilerimizin arıza ve kaza durumunda yolda kalmaları durumunda biz en kısa sürede size en yakın aracımızı göndererek mağduriyetinizi en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Tabiki çekici ihtiyacınızda aracınızı yüklerken kurtarıcıda bulunan ekipmanlar oldukça önemli, uygun ekipman olması hem kısa sürede mağduriyetinizin giderilmesi hem de aracınızın sağlıklı bir şekilde yüklenmesi nedeniyle oldukça önemlidir. Araçları çekerek yüklemekte en önemli durum nereye bağlanıp çekileceğidir.

Oto Kurtarma Pendik
Oto Kurtarma Pendik

Bir çok araçta çeki demiri bulunmaktadır; bir çoğunda ise kayıp olmuş yada araç içinde bulundurulmuyor olabilir. Hemen her araç için farklı bir aparat (çeki demiri) olduğundan bizim tarafımızdan temin edilmesi mümkün değildir. Bu sebeple araçta çeki demiri bulunuyorsa araç buradan bağlanarak çekicinin makarası tarafından çekilir ve çekiciye yüklenir.

7/24 Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti
7/24 Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti

Araçta Çeki Demiri Bulunmuyorsa Ne Yapacağız?

  • Bu sorunun cevabı olaya müdahale edecek ekipte dir. Şayet tecrübesiz kişilerce aracınıza müdahale ediliyorsa aracınıza zarar gelmesi de olasıdır. Duruma ilişkin tecrübeye sahip bir ekip kolaylıkla bu durumun üstesinden gelebilmektedir.

AloBiÇekici olarak araçlarınız bize emanet, biz sizin için aracınızı düşünür ulaştırılması gereken yere sağlıklı bir şekilde ulaştırırız. Oto Kurtarma hizmetimiz kapsamında araç marka modeliniz ne olursa olsun size en uygun oto çekici hizmeti için var gücümüzle çalışıyoruz..

Bizimle çalışan bütün iş arkadaşlarımızın gereken donanıma sahip olmalarına son derece dikkat etmekteyiz. Ve bu anlamda kendimizi her geçen gün gayretle geliştiriyoruz. Oto Çekici Pendik 7/24 sizlerin hizmetinde.

 

 

Birden fazla isimle bilinen oto kurtarma araçlarının halk arasında en çok kullanılanı oto kurtarıcıdır. Oto kurtarıcıdan başka çekici, oto çekici, kurtarma aracı gibi isimlerle de bilinir.

Sadece adının içinde barındırdığı gibi zor durumlarda akla gelen oto kurtarıcılar aslında kullanım alanı oldukça geniş olan özel araçlardır. Bu araçlar kullanım amaç ve çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir. Oto kurtarma denildiğinde aklınıza ilk olarak arızalı araç yada kazalı araç kurtarma gelmesin.

Oto Kurtarma

Kaza yada hasar durumları dışında aracın sürücüsüz taşınması gereken durumlarda da oto kurtarıcılar tercih edilebilmektedir. Ayrıca oto kurtarıcı tekne taşıma, karavan taşıma hatta forklift ve iş makinası taşıma içinde kullanılmaktadır.

Ayrıca oto çekici denildiğinde bazen akıla trafik çekicisi gelmektedir. Trafik polislerinden gördüğümüz çekiciler tepeden çekici olarak adlandırılır. Tepeden inen vincin aracın 4 tekerleğine bağlanmasıyla çekilen araç kasaya konulur. Arkasında bulunan ikili teker halatı ile birden fazla araç çekilmesi de sağlanabilir. Bir forklift mekanizması gibi çalışan çatallı çekici de bir diğer çeşittir. Bu kısmen  ahtapot çekici olarak da geçmektedir.

Oto Kurtarma
Oto Kurtarma

Alobicekici.com bünyesinde bulunan ve en son teknoloji olan oto transfer çekiciler ile çekici de bulunan hidrolik makaralı vinç sayesinde araç damperli platforma taşınır ve indirilmesi söz konusu olduğunda damper kaldırılıp makara kontrollü olarak gevşetilir. Bu kontrollü mekanizma sayesinde araçlarınız sorunsuz olarak taşınıp sevk etmek istediğiniz yere ulaştırılır.

Oto Kurtarıcı

Çekici ve kamyon kayar kasa imalatına çok uzak değiliz. Çekici ve Kayar kaza imalatı ve hidrolik piston tamir ve bakımı hizmeti de sunmaktayız. Hidro Kamer ismini verdiğimiz firmamız ile uzun süredir kayar kasa imalatı ve kamyon silindiri gibi bir çok iş makinasının imalatını  yapmaktayız.

Önemli olan hem araçların donanımı hem de kullanıcıların donanımıdır. Sonuç olarak taşınmasını istediğiniz araçlarınız için en iyiyi ve en güvenli olanı tercih etmek sizin hakkınızdır.İşte tam bu noktada biz size profesyonelliğimizi ön planda tutarak çözüm mekanizması sunuyoruz.

Oto Çekici
Oto Çekici

Bir araçtan fazla aracın kaza durumlarında ya da herhangi bir nedenden dolayı arıza göstermesi durumunda birden fazla aracın taşınması gerek bu durumda bir oto çekici ile bu işi halletmeniz mümkün olacaktır. Çoklu oto kurtarıcımız ile birden fazla aracın taşınması durumlarının da üstesinden başarı ile gelmekteyiz.

Oto Çekici

Araçlarınızın sadece kurtarma aracına ihtiyacı olması durumlarında değil, yol yardım hizmeti, tekne taşıma hizmeti, araç transfer gibi talebiniz olması durumlarında da 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Unutmayın AloBiÇekici size 0532 650 35 29 numaralı telefonu çevirmek kadar yakın.

Tuzla oto kurtarma firması olarak sektörde edindiğimiz güvenilir imzamızı korumak adına teknolojiyi ve teknolojinin gerektirdiği donanımları her an takip etmekte ve bu ayrıcalığı sizlere sunmaktayız.

Pendik oto kurtarma firmamız bünyesinde yer alan diğer hizmetimiz ile ağır hasarlı ve pert kayıtlı araçların satımında da aracılık etmekteyiz. Alobicekici sizlere araç ve kurtarma kapsamında tüm hizmetleri doğrudan sunmaktadır.

Olmaz dediğiniz şey olurmuş. Hiçbir sorun yokken bir anda aracınızla yola kaldınız. Ne yapmanız gerektiğini gerçekten biliyor musunuz? Hemen Anadolu Yakası Oto Kurtarma için bizi arayın.

İnsanoğlunun başına asla gelmez dediğimiz şeyler gelirmiş. Bakımını günü gününe yaptırdığınız, özenle ve itina ile baktığınız aracınız da sonuçta mekanik aksandır ve her hangi bir anda sorun çıkarabilir.

Pendik Oto Kurtarma
Pendik Oto Kurtarma

Anadolu Yakası Oto Kurtarma

Umudumuz aracınızın yerinde onarılabilir bir sorun ile karşı karşıya olmasıdır. Fakat aracınız yerinde onarıma mümkün olmayan bir durumda ise ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Muhtemelen akla ilk gelen bir tanıdığı aramak ve ondan yardım istemek olacaktır. Daha çok eskilerde kalan halat bağlayıp aracı taşıtmak yöntemi çok riskli bir yöntemdir. Aracınızın hali hazırda bulunan halinden daha kötü bir hale gelmesine neden olabilir. Hemen Anadolu Yakası Oto Kurtarma hizmeti alabileceğiniz bir oto çekiciye ulaşmayı deneyiniz.

Anadolu Yakası Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti
Anadolu Yakası Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti

Araç kullanıcılarının sayısı arttıkça bu gibi konularda bilinçli sürücü sayısı da artmaktadır. Dolayısıyla sunulacak kurtarıcı hizmetlerinin niteliği de bu doğrultuda artış göstermelidir.  Anadolu Yakası Oto Çekici olarak Araçların anlaşmalı servislere çekilmesi konusu kasko yaptırmış olanlar için geçerlidir.

Kasko poliçeniz olması durumunda, 7/24 hizmet veren acenteler tarafından anlaşmalı servislere yönlendirmeniz yapılmakta ve poliçenizin içeriğinden bulunan maddelere bağlı olarak tamir ve onarım işlemleri süreciniz başlamaktadır.

Peki, kaskonuz yoksa? Tabi ki yolda kalmayacaksınız. Güvenilir ve işinde uzman bir oto kurtarıcı ile tanışmanız için biz varız. Yolda kalma sebebinize kasko gibi bakmıyoruz. Sebebiniz her ne olursa olsun sizleri bulunduğunuz durumdan kurtarmak için çalışıyoruz. Aracınızın ulaştırılmasını istediğiniz mesafe her ne olursa olsun, ulaşımının gerçekleşmesi için çalışıyor olacağız.

Anadolu Yakası Oto Kurtarma hizmeti kapsamında Pendik, Kartal, Tuzla, Maltepe, anadolu yakasında ve avrupa yakasında tüm noktalara hizmet sunmaktayız. Hali hazırda düşmüş olduğunuz zor durumdan faydalanmak isteyecek,  işi bildiğini iddia eden ve teçhizat olarak da yetersiz olan kişilerce aracınız olduğundan da fazla zarar görebilir ve bu durumun telafisini gerçekleştirecek bir muhatap dahi bulamayabilirsiniz.

İşte bu yüzden işin ehli olan, bu işe senelerini vermiş firmalarla çalışmak önemlidir. Aracınızın sigortalı olarak taşınmasını gerçekleştirecek, araçlarıyla ve bu özel araçların kullanıcılarıyla profesyonelliği önemseyen bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Bunun için Anadolu Yakası Oto Kurtarma ve Oto Çekici için bir an önce bizimle iletişime geçin.

 Çünkü biliyoruz ki ne zaman yolda kalacağınızı bilmiyorsunuz.

Pendik Oto Kurtarma

Tuzla Oto Kurtarma

Kartal Oto Kurtarma

Mesaj Yaz
Çekici'ye mi ihtiyacınız var?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?